develop free website

ВІТАЛІЙ КЛИЧКО
ЧОРНА СТОРОНА

Віталій Володимирович Кличко народився 19 липня 1971 року у Киргизькій РСР, у селі Біловодське. Його батько, Родіон Петрович Кличко, як генерал-майор Військово-повітряних сил України, кілька років служив військовим аташе посольства своєї країни в Німеччині та НАТО (збіг чи ні, але саме в Німеччині Кличко зробив свою кар'єру боксера). Таке становище сім'ї зародило у хлопчика потяг до влади та високого рівня вседозволеності.

Не зумівши здобути освіту вище за середню школу, Віталій Кличко пішов працювати на завод, а потім — до армії. Там помітили його любов до спорту та закликали до Спортивного клубу армії Київського військового округу.

Після армії, 1995 року, здобув педагогічну освіту, але з викладацькою діяльністю не зрослося. Кличку було цікавіше працювати особистим вишибалою у бандита Віктора Рибалко «Рибки» з 1993 року, а не вчити дітей фізкультурі.

Завдяки київському авторитету Віталій розпочав кар'єру спортсмена. Той дав гроші німецькому агенту, щоб просунути Кличка на професійну арену та отримувати відсотки з його перемог. Так, вибивала-аматор став професіоналом - боксером.

Із зростанням рівня Кличка, як боксера і кількості його перемог – зростав і рівень комісійної винагороди кримінального авторитета Рибалко. Коли ж він наполегливо почав вимагати виплати від Кличка, то результат не забарився – 12 травня 2005 року у Віктора Рибалко було випущено 20 куль. Він помер миттєво. Саме цей випадок ознаменував початок політичної кар’єри Віталія. Дивний збіг обставин.

Хоча, інсайдери того часу подейкують, що перші гроші на промоушен Віталій Кличко отримав ще й від, від сумнозвісного махінатора часів Кучми – Ігора Бакая. Який по факту, також не отримав своїх «дивідендів» і з легкої руки революційного партнера Кличка – Юрія Луценко був оголошений в розшук, де і перебуває по сьогоднішній день. Шлях до політики був відкритий.

Допомогу пройти тернистий шлях Віталія Кличко від бандитського посіпаки до титулованого боксера і політика надавав і надає друг дитинства, кум і партнер Віталія – Артур Палатний.

Більшість експертів характеризує особу Палатного двояко. З однієї сторони він типовий «продукт» буремних 90-х, який вижив і комерціалізувався, як умів. З іншої сторони добра і чуйна людина, якій близьке життя по «понятіям» і щира підтримка Віталія у всіх його справах, як чорних, так і білих. Добре це, чи погано – не нам судити. Однак, коло знайомих Артура Леонідовича, а відповідно і Віталія Володимировича породжує багато питань, щодо щирості їх патріотичних промов.

Окрім одіозних знайомих, ближнє коло Віталія Кличка було помічено і в ряді кримінальних справ, хоча офіційні обвинувачення їм і не висувалися. Так, зокрема, в 2017 році, під час спільного відпочинку на території заміського комплексу «Senator Apartments City Center» в Перяславі – Хмельницькому, який належить А.Палатному і В.Кличко, було вбито Андрія Нечипоренко – офіціанта, який дивним чином потрапив під гвинти припаркованої яхти. Офіційна версія – через необережність.

Однак, за версією тодішньої керівниці оперативної групи із розслідування даної події – прокурора Наталії Поклонської – не все так просто в цій справі. Була кримінальна справа, були обшуки у Віталія Кличка, у його оточення, була призначена експертиза, однак почалася Революція, в якій згадані особи відіграли не останню роль. Доля ж кримінальної справи по факту вбивства – не відома і досі.

Окремої уваги заслуговує співпраця тандему Кличко і Палатного із Веніаміном Гонікманом – підприємцем, який входить в 10-ку розшукуваніших злочинців США за торгівлю людьми. Разом з Гонікманом Віталій Кличко і Артур Палатний володіли мережею розважальних закладів і, як подекують обізнані джерела, організували канал постачання «живого товару» в США для сексуальної експлуатації. Однак, як і в історії з Рибалко та Бакаєм – Гонікманом раптово зацікавилися вітчизняні правоохоронці та затримали його з подальшої екстрадицією в США. Тандем позбувся партнера, допоміг США і знову «обілився». Однак, кримінальні справи не горять і фактаж по вбивству та торгівлею людьми має лежати в якомусь заокеанському сейфі до влучного часу.

Після перемоги на виборах міського голови Києва, Віталій Кличко і його команда почала активно займатися перерозподілом сфер впливу в благоустрої, МАФах, будівництві і торгівлі. Знову таки, в тандемі – Кличко – Палатний, до якого доєднався юний активіст із Севастополя – Дмитро Бєлоцерковець.

Зазначена активність «команди» Кличка запам’яталася киянам втратою тисяч робочих місць в торгівлі, розбійними нападами на власників МАФІв, зносами, скандалами і – новою системою, при якій всі потоки чорного налу пливуть в одні руки

Зазначені факти знайшли відображення і в низці кримінальних справ проти Кличка і його «команди». В рамках цих справ було проведено десятки обшуків, вилучені мільйони доларів готівки. Однак, на даний момент, справи в сейфі – чекають свого часу.

Політична «далекоглядність» Віталія Кличка і його брата Володимира заслуговує окремої уваги. Сучасні оглядачі звернули увагу на той факт, що родина Кличка є кумами з родиною обвинуваченого в державній зраді і кума Путіна - Віктора Медведчука. Брат Віталія разом з Оксаною Марченко хрестили дитину одіозного Нестора Шуфрича в Києво-Печерській Лаврі УПЦ Московського Патріархату.

Систематичні і дружні посиденьки Володимира Кличка і міжнародного злочинця Володимира Путіна взагалі виходять за грані розуміння, особливо в наш час. Так брат за брата? І хто ж є агентом російського впливу?

Хто ж ви такі, брати?

До того ж українці массово підписують електронну петицію про відсторонення Віталія Кличка

Ви теж можете долучитися до збіру підписів

Відсторонення Кличка Віталія Володимировича від посади Голови КМДА на період проведення досудового розслідування.

Текст петиції:
Шановний пане Президент, 01.06.2023 року весь народ України став свідком кричущої безвідповідальності ряду посадових осіб Київської міської державної адміністрації, яку очолює Кличко Віталій Володимирович. Так, за повідомленням в ЗМІ з посиланням на постраждалих і свідків події 01.06.2023 року громадяни України, в тому числі і дитина, намагалися потрапити на об'єкт цивільного захисту в м. Києві під час ракетної атаки. Однак, в силу безвідповідального ставлення до виконання своїх службових обов'язків адміністративної вертикалі КМДА, їх злочинної бездіяльності - здійснити свій намір захиститися від ураження вони не змогли і загинули на місці.
Врахоуючи той факт, що вся адміністративна вертикаль Київської влади підпорядкована Голові КМДА, саме на них покладені обов'язки по забезпеченню життєдіяльності міста та цивільного захисту населення, прошу Вас відсторонити Голову КМДА Кличко Віталія Володимировича від виконання обов'язків Голови КМДА на період проведення досудового розлідування правоохоронними органами. На мою думку, подібний крок дозволить нівеліювати потенційний вплив винних чиновників на свідків події і забезпечить повне, неупереджене і об'єкивне розслідування.